Hľadať

Písal sa rok 2008 a naša dcérka mala už vyše roka, keď som pre ňu objednala svoj prvý ergonomický nosič – Ergobaby. Vždy ma zaujímala téma, ako sa o detičky starať trošku inak, ako je to bežné a už vyše roka som malú prebaľovala do látkových plienok, čo ma veľmi skoro priviedlo k založeniu jedného z prvých e-shopov s týmto sortimentom – www.latkoveplienky.sk.

Nosenie sa nám obom veľmi zapáčilo, bolo jednoduché, praktické, pomohlo nám pri vybavovaní drobných vecí, pri nákupoch, výletoch... S druhým dieťatkom už bolo všetko jednoduchšie – náš malý bol nosený od narodenia najskôr v šatke a neskôr sa pridal aj náš ďalší nosič – Manduca (bol rok 2010, takže výber zďaleka nebol taký pestrý, ako je tomu teraz 😊).

Ergonomické nosiče sme v našom e-shope www.latkoveplienky.sk ponúkali skoro od jeho vzniku, postupne sa pridával ďalší sortiment – šatky na nosenie Hoppediz, Didymos, doplnky na nosenie ako obľúbené kukly a oblečenie z merinovlny a pod. Aby som vedela mamičkám ešte lepšie, absolvovala som v roku 2015 u Aničky Pohořálkovej Kurz pre poradkyne nosenia detí. Postupne sa náš nosiaci sortiment rozrástol tak, že sme sa rozhodli vytvoriť mu samostatnú stránku www.nosiceasatky.sk. Cesta k jej vzniku bola časovo náročnejšia, nakoľko sme zároveň chceli po vyše deviatich rokoch prerobiť od základov celý e-shop, aby bol jednoduchší, modernejší, prehľadnejší. Tak vitajte u nás. :-)


Tatiana Stránovská, december 2017


certifikat_Stranovska.jpg

Lužná 21 - Starý Háj, BA - Petržalka (MAPA)
zaparkovať môžete na park. mieste č. 62
tel.: 0948 678 990 (počas otváracích hodín)
Pondelok: ZATVORENÉ
Utorok: 10.00 - 14.00
Streda: ZATVORENÉ
Štvrtok: 13.00 - 17.00
Piatok: ZATVORENÉ
Sobota: 10.00 - 12.00
Hľadať